Ürün alışveriş sepetinize başarıyla eklendi

Toplam ürünler (vergi dahil)
Toplam kargo (vergi dahil) Belirlenecek
Toplam (vergi dahil)
Alışverişe devam et Ödeme adımına geçin

ORTAOKULDA NE KAZANDIRIR

İyi bir liseye girebilmek, ortaokulda göstereceğiniz başarıya bağlıdır. İyi bir not ortalaması için öğrenilmesi gereken Türkçe, Fen ve teknoloji, Cumhuriyet Tarihi, Din kültürü ve Ahlak Bilgisi gibi konuları Hızlı Okuma Teknikleri ile çalışmak mümkündür.

LİSELERE NE KAZANDIRIR

Geleceğinizi belirleyecek LYS/YGS'de hızlı okuyarak çok sayıda adayı geride bırakabilmeniz için Türkçe, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü, Fizik, Kimya, Biyoloji gibi konuları Hızlı Okuma Teknikleri ile çalışabilirsiniz.

KPSS, ALES, DGS BAŞARISI

Milyonlarca kişinin iş bulmak için girdiği KPSS sınavını kazanmak için okuyup öğrenmeniz gereken Sosyal bilimler, Fen Bilimleri, Edebiyat, Coğrafya ve Tarih gibi ders konularını Hızlı Okuma Teknikleri ile çalışılmasını sağlar.

PROFESYONEL BAŞARI

Corpus.study mesleğinize yönelik Hukuk, Tıp, Mühendislik alanlarında gelişiminizi, terfinizi ve sınavlardaki başarınızı sağlayacak binlerce sayfa kitap, dergi ve makaleyi daha kısa sürede daha az emekle tarama fırsatı sunar.

ÇALIŞMA HAYATINDA HIZLI OKUMANIN ÖNEMİ

Bilginin hızla aktığı günümüz dünyasında zaman en önemli kaynaktır. Başarı, zamanı iyi kullanandan yanadır, İster iş adamı, ister uzman yönetici, veya ofis personeli yada CEO olun; Mesleğinizi gereği gibi yapmanız, mesleğinizde kendinizi geliştirebilmeniz için işinizle ilgili yayınlar, raporlar, dökümanlar, projeler ve e-maillerle boğuşmak zorundasınız.

Yapılan araştırmalar, hafta boyunca döküman okumak için 22 saatinizi ayırmanız gerektiğini söylüyor. Buda günde ortalama 4 saat demektir. Oysa günlük iş yoğunluğunda dakikada 160-220 kelime arasında okuyan bir çalışanın mesai saati içinde okumaya ayırabileceği süre bir saati geçemez. Bu saati iyi ayarlamaz ise, iş akışı içinde yapılacak işlere zaman kalmaz. Zamanın iyi yönetilmemesi performansı, verimliliği en önemli iş stresinin artmasına sebep olur.

Peki ne yapmalı? Okumaktan mı vaz geçelim, yoksa işleri yetiştiremeyip stres mi yaşayalım diyebilirsiniz. Bundan yaklaşık 70 yıl önce keşfedilen ve teknolojininu gelişmesi ile içine bilgisayarların dahil edildiği bir eğitim var.Hepimizin duyduğu yada bir kez olsun seminerine katıldığı bu eğitim; eğer doğru biçimde yapılırsa hayatımızda mucizeler yaratıyor. Daha hızlı görüp algılamakla kalmıyor, okuduğunuzu daha iyi anlıyor, hafızanızı geliştiriyor, daha çok fikir üretip, kolay ve hızlı kararlar almanızı sağlıyor.

İşte Corpus study tüm bu saydığımız özellikleri ayağınıza getiriyor. Sahip olduğu bilimsel teknik ve kullanım kolaylığı ile okuma hızınızı ve kavrama yeteneğinizi kolayca geliştiriyor. İster iş yerinde, ister yolda yada evinizde internet olan her yerde çalışabilirsiniz.

Günde 30-50 dakika arası çalışmanız yeterli! Zamanınız az ise 15 dakika çalışıp ertesi gün kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yada sabah işlere başlamadan 20 dakika çalışarak göz kaslarınıza sabah sporu yaptırabilir, göz beyin koordinasyonunuzu geliştirerek güne daha zinde bir beyinle başlayabilirsiniz. Kalan derslerinizi işten çıkmadan önce 20 dakika içinde yapıp evinize gidebilirsiniz. Üstelik bunu hergün yapmak zorunda değilsiniz.

Corpus study programını haftada 1 gün çalışmanız yeterli. İşlerinizde daha dikkatli, daha yaratıcı ve daha başarılı olduğunuzu görmek sizi mutlu edecek.

Bloğumuzdan Yazılar

ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİ BİZLERE NELER KAZANDIRIR?

ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİNİN ÖĞRENCİLER İÇİN ÖNEMİ

Devamını Oku »

ANLAYARAK HIZLI OKUMA NEDİR?

Anlayarak Hızlı Okuma; göz ve beyin eğitimi ile şimdiki okuma hızınızdan 2-3 kat daha hızlı okumanız ve anlama oranınızın eskisinden daha iyi olmasıdır.

Devamını Oku »

ORTA ÖĞRETİMDE HIZLI OKUMA EĞİTİMİNİN ÖNEMİ

Öğrencilerimiz bu dönemde geleceklerini belirleyecek olan LGS sınavına hazırlanmaktadır. Telafisi olmayan bir sınav olması sebebiyle öğrencinin 7. ve 8. sınıftaki performansı tüm geleceğini etkileyebilmektedir. 

Devamını Oku »